Project Description

Kozmetika

0904 572 278

Kozmetika

0904 572 278

Kompletná starostlivosť o Vašu pleť.

   

Pracujeme s profesionálnou kozmetikou Guinot Paris, ktorá je medzinárodne uznávanou značkou overenou 50 ročnou praxou.

Ponúkame Vám ošetrenia:

 • Čistenie pleti hĺbkové 20€

  Konzultácia, zmäkčenie pokožky, manuálne čistenie, sťahujúca maska, krém

 • Lift Summum 65€

  Vekom koža stráca pružnosť, pevnosť a stáva sa čoraz  tenšou. Strata pružnosti a tonicity vedie k uvoľneniu línií a vzniku vrások. Laboratóriá Guinot okrem prístrojového ošetrenie Hydradermie Lift vyvinuli  aj manuálne spevňujúce  ošetrenie LIFT SUMMUM. Jedná sa  o  exkluzívnu starostlivosť o pleť, ktorá poskytuje komplexné spevnenie a okamžité tlmenie  známok  únavy a starnutia tváre, krku a dekoltu.

  Kozmetické ciele:

  • Remodelovanie a komplexné spevnenie kontúr tváre, krku a dekoltu
  • vrátenie hutnosti a objemu pleti
  • vyhladenie a redukcia vrások
  • celkové omladenie vzhľadu tváre, krku a dekoltu

  Pleť tváre a dekoltu je viditeľne pevnejšia, mladšia, rozžiarená, jemné línie a vrásky sú vyhladené.

 • Age Summum 55€

  Okamžité riešenie na viditeľné známky starnutia
  Výskumné a vývojové centrum GUINOT prináša do oblasti kozmetických ošetrení alternatívu plastickej operácie – manuálne omladzujúce ošetrenie Age Summum. Inovatívne ošetrenie, ktoré ponúka okamžité riešenie na viditeľné známky starnutia už za 50 minút. Aktívne zložky použitých prípravkov a protokolárny postup ošetrenia boli vyvinuté na účinnú elimináciu jemných i hlbších vrások na čele, v okolí očí, úst, na celkové spevnenie a rozjasnenie pleti.

  Tajomstvom ošetrenia je špeciálne vyvinutá masáž zameraná na spevnenie kontúr pleti a aktívne zložky prípravkov, ktorých účinky sú dlhodobo vedecky overené. Komplex bunkového života a Pro-kolagén z laboratórií GUINOT regenerujú bunky, stimulujú metabolizmus buniek a syntézu kolagénu. Čistý vitamín C stimuluje tvorbu kolagénu a rozjasňuje pleť. Kyselina hyalurónová s vysokou a nízkou molekulárnou hmotnosťou vypĺňa vrásky a vyhladzuje pleť. Výsledkom je vyhladená, spevnená pleť plná jasu a života.

 • Aromatic 35€

  Prírodné esencie pre obnovu pokožky
  Niektoré rastliny a bylinky sa používajú na liečbu už vyše desaťtisíc rokov. Práve z nich vybral inštitút Guinot len tie rastlinné výťažky a éterické oleje, ktoré dokážu pokožku zregenerovať a obnoviť. Výsledkom individuálneho prístupu a ošetrenia prispôsobené potrebám Vašej pleti budete krásna a a vaša pleť rozžiarená. Sila prírodných produktov je doplňovaná Zen masážou, ktorá pôsobí blahodárne na telo i dušu.

  Počas celého ošetrenia Vás bude sprevádzať jemnosť a očarujúca vôňa éterických olejov, kedy kombináciou ich blahodárnych účinkov a Zen masáže dosiahnete dokonalé uvoľnenie a pocit pohody. Relaxujte a zverte sa do rúk Vašej kozmetičky, ktorá dokončí ošetrenie chladivou stiahnuteľnou maskou pripravenou z koncentrovaných rastlinných výťažkov, špeciálne podľa potrieb Vašej pokožky.

  Ošetrenie obohacuje Vašu pokožku, prinavracia jej jas a pozdvihuje Vaše zmysly opojnou vôňou tých najjemnejších olejov z aloe vera, citrónu, pomaranču, ženšenu či zeleného čaju.

 • Hydra peeling 50€

  Odborníci z laboratórií firmy GUINOT sa zamerali na problém potreby obnovy buniek a vyvinuli ošetrenie Hydra peeling, ktorým sa dokonale, ale zároveň šetrne – bez invazívneho mechanického zásahu – odstránia odumreté bunky a stimuluje sa obnova nových. Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, pleť pôsobí mladistvo a zdravo a po 3 ošetreniach dochádza k viditeľnému zosvetleniu pigmentových škvŕn. Zregenerujú sa elastické vlákna a podporí sa tvorbu kolagénu, zosvetľujúce účinky ošetrenia pleť krásne rozžiaria a zbavia ju pigmentových škvŕn. Pokožka sa dokonale obnoví, pleť je rozžiarená a viditeľne mladšia.

  Kozmetické ciele:

  • VYHLADENIE VIDITEĽNÝCH PRÍZNAKOV STARNUTIA
  • OBNOVENIE ŽIARIVOSTI PLETI
  • ZMIERNENIE PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN
  • ROZJASNENIE TÓNU PLETI
 • Hydradermie lift 85€

  Neinvazívny lifting a omladenie pleti
  Následkom pribúdajúcich rokov, stresu a únavy sú ochabnuté kontúry tváre a prvé znaky starnutia pleti. Riešením týchto problémov je ošetrenie Hydradermie Lift. Kým väčšina spevňujúcich ošetrení rieši len lifting vrchných vrstiev pokožky, omladzujúce ošetrenie Hydradermie Lift stimuluje priamo svaly tváre, pleť sa vypína, kontúry tváre sa spevňujú a vrásky redukujú.

  Hydradermie Lift Yeux – rejuvenizácia očných partií
  Ošetrenie zamerané na pokožku okolo očí, stimuláciou svalov okolo očí získava táto partia pevnosť a omladenie. Výsledky sú badateľné už po prvom ošetrení, keď sa drobné vrásky vyhladia a okolie očí zostáva rozžiarené a jemné.

 • Eye Lift 55€

  ÚČINNÉ RIEŠENIE 4 PROBLÉMOV POČAS JEDNÉHO OŠETRENIA

  Pokožka v okolí očí je jednou z najcitlivejších oblastí a vyžaduje si špeciálnu starostlivosť. Chýbajúce mazové žľazy, nízke množstvo kolagénu a elastínu vedú k oslabenej ochrane pred vonkajšími vplyvmi a rýchlejšej tvorbe vrások. Znížená lymfatická činnosť má za následok hromadenie vody, opuch viečok a tvorbu vačkov pod očami. Spomalená mikrocirkulácia v jemnej pokožke spôsobuje vznik tmavých kruhov. Ošetrenie EYE LIFT bolo špeciálne vyvinuté na elimináciu problémov tejto citlivej oblasti. Vďaka špeciálnej masáži, dvojitej ionizácii , masky a najmä účinkom aktívnych zložiek prípravkov sú všetky prejavy viditeľne redukované už po prvom ošetrení.

  UŽ ZA 40 MINÚT SA VAŠIM OČIAM PRINAVRÁTI MLADOSŤ A SVIEŽOSŤ

  Patentované aktívne zložky ATP, Komplex bunkového života, Dynalift a Pro-Oxygen stimulujú metabolizmus buniek, ich okysličovanie, tvorbu kolagénových a elastínových vlákien a okamžite vypínajú a vyhladzujú vrásky v okolí očí. Aktívna látka Eye Liss podporuje lymfatickú činnosť a krvný obeh, čo vedie k eliminovaniu opuchov a vačkov pod očami. Dermochlorela a výťažok z pagaštanu konského zvyšujú mikrocirkuláciu, vitamín C zosvetľuje tmavé sfarbenie – kruhy pod očami sú viditeľne potlačené.

 • Hydradermia malá 45€

  Ošetruje sa iba tvár.

 • Hydradermia veľká 75€

  Ošetruje sa tvár, krk, dekolt.

  Účinky overené časom
  Celosvetovo uznávané ako jedno z najúčinnejších neinvazívnych kozmetických ošetrení pleti sa Hydradermie už vyše 40 rokov používa v najexkluzívnejších salónoch krásy na svete. Hydradermie je jedinečné ošetrenie, ktoré kombinuje vlastný high-tech prístroj a účinné látky obsiahnuté v kompaktných produktoch vlastného radu. Táto kombinácia zaručuje maximálne účinné vpravenie aktívnych zložiek prípravkov do hlbších vrstiev pleti a okamžite viditeľne výsledky. Hydradermie pleť hĺbkovo a šetrne čistí, účinne rieši dehydratáciu, akné, ochabnutú pleť, vrásky i pigmentové škvrny. Teraz ešte s dokonalejším vpravovaním aktívnych zložiek!

  Teraz je Hydradermie vďaka inovatívnemu princípu dynamickej dvojitej ionizácie ešte účinnejšia – okrem stimulácie, rýchlejšieho a hlbšieho prenikania aktívnych zložiek do pokožky dochádza k aktivácii a vpraveniu látok aj so zápornou polaritou. Výsledkom je maximalizácia účinkov všetkých aktívnych látok a to aj v hlbších vrstvách pokožky.

  Už po prvom hodinovom ošetrení vaša pleť viditeľne omladne a výsledkom pravidelných procedúr bude čistá, zdravá a omladená. Tieto ošetrenia vykonávajú len odborne vyškolené a kvalifikované kozmetičky, ktoré na základe dôslednej diagnostiky, v súlade s potrebami vašej pleti, presne určia vhodnú kombináciu produktov z radu určeného pre Hydradermie ošetrenie.

 • Hydradermia pre mužov 40€

Vyhraďte si čas. Starajte sa o seba.

Objednajte sa k nám a o viac sa nemusíte starať. My sa o Vás postaráme.