Project Description

Kozmetika

0904 572 278

Kozmetika

0904 572 278

Kompletná starostlivosť o Vašu pleť.

   

Pracujeme s profesionálnou kozmetikou Guinot Paris, ktorá je medzinárodne uznávanou značkou overenou 50 ročnou praxou.

Ponúkame Vám ošetrenia:

 • Doplnkové služby

  • Depilácia Ruky, nohy/tvár
  • Obočie úprava/farbenie
  • Mihlanice farbenie
 • Čistenie pleti hĺbkové 30€

  Konzultácia, zmäkčenie pokožky, manuálne čistenie, sťahujúca maska, krém

 • Lift Summum 65€

  Vekom koža stráca pružnosť, pevnosť a stáva sa čoraz  tenšou. Strata pružnosti a tonicity vedie k uvoľneniu línií a vzniku vrások. Laboratóriá Guinot okrem prístrojového ošetrenie Hydradermie Lift vyvinuli  aj manuálne spevňujúce  ošetrenie LIFT SUMMUM. Jedná sa  o  exkluzívnu starostlivosť o pleť, ktorá poskytuje komplexné spevnenie a okamžité tlmenie  známok  únavy a starnutia tváre, krku a dekoltu.

  Kozmetické ciele:

  • Remodelovanie a komplexné spevnenie kontúr tváre, krku a dekoltu
  • vrátenie hutnosti a objemu pleti
  • vyhladenie a redukcia vrások
  • celkové omladenie vzhľadu tváre, krku a dekoltu

  Pleť tváre a dekoltu je viditeľne pevnejšia, mladšia, rozžiarená, jemné línie a vrásky sú vyhladené.

 • Age Summum 65€

  Okamžité riešenie na viditeľné známky starnutia
  Výskumné a vývojové centrum GUINOT prináša do oblasti kozmetických ošetrení alternatívu plastickej operácie – manuálne omladzujúce ošetrenie Age Summum. Inovatívne ošetrenie, ktoré ponúka okamžité riešenie na viditeľné známky starnutia už za 50 minút. Aktívne zložky použitých prípravkov a protokolárny postup ošetrenia boli vyvinuté na účinnú elimináciu jemných i hlbších vrások na čele, v okolí očí, úst, na celkové spevnenie a rozjasnenie pleti.

  Tajomstvom ošetrenia je špeciálne vyvinutá masáž zameraná na spevnenie kontúr pleti a aktívne zložky prípravkov, ktorých účinky sú dlhodobo vedecky overené. Komplex bunkového života a Pro-kolagén z laboratórií GUINOT regenerujú bunky, stimulujú metabolizmus buniek a syntézu kolagénu. Čistý vitamín C stimuluje tvorbu kolagénu a rozjasňuje pleť. Kyselina hyalurónová s vysokou a nízkou molekulárnou hmotnosťou vypĺňa vrásky a vyhladzuje pleť. Výsledkom je vyhladená, spevnená pleť plná jasu a života.

 • Hydra peeling 60€

  Odborníci z laboratórií firmy GUINOT sa zamerali na problém potreby obnovy buniek a vyvinuli ošetrenie Hydra peeling, ktorým sa dokonale, ale zároveň šetrne – bez invazívneho mechanického zásahu – odstránia odumreté bunky a stimuluje sa obnova nových. Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, pleť pôsobí mladistvo a zdravo a po 3 ošetreniach dochádza k viditeľnému zosvetleniu pigmentových škvŕn. Zregenerujú sa elastické vlákna a podporí sa tvorbu kolagénu, zosvetľujúce účinky ošetrenia pleť krásne rozžiaria a zbavia ju pigmentových škvŕn. Pokožka sa dokonale obnoví, pleť je rozžiarená a viditeľne mladšia.

  Kozmetické ciele:

  • VYHLADENIE VIDITEĽNÝCH PRÍZNAKOV STARNUTIA
  • OBNOVENIE ŽIARIVOSTI PLETI
  • ZMIERNENIE PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN
  • ROZJASNENIE TÓNU PLETI
 • Hydradermie lift 85€

  Neinvazívny lifting a omladenie pleti
  Následkom pribúdajúcich rokov, stresu a únavy sú ochabnuté kontúry tváre a prvé znaky starnutia pleti. Riešením týchto problémov je ošetrenie Hydradermie Lift. Kým väčšina spevňujúcich ošetrení rieši len lifting vrchných vrstiev pokožky, omladzujúce ošetrenie Hydradermie Lift stimuluje priamo svaly tváre, pleť sa vypína, kontúry tváre sa spevňujú a vrásky redukujú.

  Hydradermie Lift Yeux – rejuvenizácia očných partií
  Ošetrenie zamerané na pokožku okolo očí, stimuláciou svalov okolo očí získava táto partia pevnosť a omladenie. Výsledky sú badateľné už po prvom ošetrení, keď sa drobné vrásky vyhladia a okolie očí zostáva rozžiarené a jemné.

 • Hydradermia malá 45€

  Ošetruje sa iba tvár.

 • Hydradermia veľká 75€

  Ošetruje sa tvár, krk, dekolt.

  Účinky overené časom
  Celosvetovo uznávané ako jedno z najúčinnejších neinvazívnych kozmetických ošetrení pleti sa Hydradermie už vyše 40 rokov používa v najexkluzívnejších salónoch krásy na svete. Hydradermie je jedinečné ošetrenie, ktoré kombinuje vlastný high-tech prístroj a účinné látky obsiahnuté v kompaktných produktoch vlastného radu. Táto kombinácia zaručuje maximálne účinné vpravenie aktívnych zložiek prípravkov do hlbších vrstiev pleti a okamžite viditeľne výsledky. Hydradermie pleť hĺbkovo a šetrne čistí, účinne rieši dehydratáciu, akné, ochabnutú pleť, vrásky i pigmentové škvrny. Teraz ešte s dokonalejším vpravovaním aktívnych zložiek!

  Teraz je Hydradermie vďaka inovatívnemu princípu dynamickej dvojitej ionizácie ešte účinnejšia – okrem stimulácie, rýchlejšieho a hlbšieho prenikania aktívnych zložiek do pokožky dochádza k aktivácii a vpraveniu látok aj so zápornou polaritou. Výsledkom je maximalizácia účinkov všetkých aktívnych látok a to aj v hlbších vrstvách pokožky.

  Už po prvom hodinovom ošetrení vaša pleť viditeľne omladne a výsledkom pravidelných procedúr bude čistá, zdravá a omladená. Tieto ošetrenia vykonávajú len odborne vyškolené a kvalifikované kozmetičky, ktoré na základe dôslednej diagnostiky, v súlade s potrebami vašej pleti, presne určia vhodnú kombináciu produktov z radu určeného pre Hydradermie ošetrenie.

 • Hydradermia pre mužov 40€

 • MEZOTERAPIA Dermaheal HSR  60€

  Uberte si zopár rokov a prinavráťte vašej pleti mladosť a vitalitu s omladzovacou bombou Dermaheal HSR. Dermaheal HSR je mezoterapeutický mix 58 aktívnych látok, medzi ktorými nechýba ani veľmi obľúbená a účinná kyselina hyaluronová. Kombinácia týchto špeciálnych látok umožňuje pokožke absolútnu regeneráciu.

  S pomocou Dermaheal HSR tak bude vaša pokožka krásne revitalizovaná a zbavená miernych nedostatkov pleti, ako sú drobné jazvy následkom akné, malé vrásky a rozšírené póry.

  Regenerácia pokožky je docielená kombináciou 58 aktívnych ingrediencií. Komplex biomimetických (prírodou konštrukčne inšpirovaných) peptídov pleť zbavuje vrások a obnovuje ju.

  Aminokyseliny a vitamíny dodávajú pokožke energiu a odstránia jej nerovnosti. Kyselina hyaluronová navyše dodáva pokožke správnu mieru hydratácie a celkovo teda po aplikácii dochádza k výraznému a viditeľnému zlepšeniu kvality pokožky.

  Účinky

  • Tvorba nových buniek pokožky redukuje vrásky a celkovo omladí pleť
  • Zvýšená elasticita kože, reguláciou tvorby prírodných látok ako kolagén a elastín
  • Obmedzenie výskytu akné a minimalizácia rozšírených pórov
  • Revitalizácia a hydratácia matnej kože

  Výhody

  • Produkt s najbohatším zložením podporných látok  na trhu
  • Účinné riešenie omladenia pokožky
  • Redukcia vrások a aj jazvičiek po akné a rozšírených póroch súčasne
  • Hĺbková hydratácia pokožky
  • Výrobok je zásadne aplikovaný s dohľadom špecialistu

  Jedinečné zloženie – mix až 58 omladzujúcich látok

  5 biomimetických peptidov – zmierňuje vrásky, obnovujú pokožku

  1% kyselina hyaluronová – navráti pokožke prirodzenú vlhkosť
  13 vitamínov – pomáha pokožke s obnovou
  24 aminokyselín – podporuje tvorbu fibloblastov
  5 minerálov – chráni pokožku pred negatívnymi vplyvmi
  4 koenzýmy – revitalizujú bunky kože
  4 nukleové kyseliny – riadia tvorbu proteínov

  2 redukčné činidlá – stopnú oxidáciu dermálnych a epidermálnych buniek

  5 biomimetických peptidov podrobne

  Acetyl Decapeptide 3 (Rejuline) – obmedzuje vznik nových alebo existujúcich vrások tým, že vytvára nové kožné bunky

  Decapeptid 4 (CG-IDP2) – efekt proti starnutiu a efekt hojenia rán

  Oligopeptid-24 (CG-EDP3) – zmierňuje jazvy aktívnou tvorbou nových kožných buniek

  Tripeptid-6 (CG-CTP) – zvlhčuje suchú pokožku a udržuje ju hydratovanú

  Copper tripeptid-1 (CG-Cooper Peptid) – pomáha s prekrvením pokožky a jej revitalizáciou

  13 vitamínov

  Retinol (vit), Niacínamid (vit. B3), pyridoxín (vit.B6), Tokoferol (vit.E), Tiamín (vit.B1), biotín (vit.B7), Kyanokobalamín (vit.B12), Riboflavín (vit.B2), Kyselina listová (vit.B9), aminobenzoová kyselina (vit.B10), menadionu (vit. K), Inozitol (vit. I ) Pantotenát vápenatý (vit.B5)

  Obsiahnutá kyselina hyaluronová dodá správnu hydratáciu. Vitamíny a aminokyseliny dodajú pokožke energiu a odstraňujú kožné nezrovnalosti. Celkovo dochádza po aplikácii k výraznému zlepšeniu pokožky. Výsledok je viditeľný okamžite.

  Po aplikácii je pokožka revitalizovaná, hydratovaná, dochádza k redukcii jemných vrások a jazvičiek po akné. Tento výrobok obsahuje skutočne najobsiahlejšie zloženie na súčasnom trhu. Dovidenia jazvičky po akné, zbohom jemné vrásky a rozšírené póry, s Dermaheal HSR budete mať krásnu a revitalizovanú pleť.

Vyhraďte si čas. Starajte sa o seba.

Objednajte sa k nám a o viac sa nemusíte starať. My sa o Vás postaráme.