TECHNISPA

ZOŠTÍHĽUJÚCE A SPEVŇUJÚCE OŠETRENIE

Pomocou revolučnej technológie TECHNISPA sa dajú dosiahnuť výborné a viditeľné výsledky. Táto jedinečná technológia naraz stimuluje svaly, tonizuje a vyhladzuje pokožku, odstraňuje celulitídu.

ŠTÍHLA POSTAVA, PEVNÉ TELO A TONIZOVANÁ PLEŤ – O TOM SNÍVA VÄČŠINA Z NÁS! VIEME, ŽE ODSTRÁNENIE CELULITÍDY JE VEĽMI ŤAŽKÁ ÚLOHA, ALE TERAZ JE TO KONEČNE MOŽNÉ!

Trojkombináca zoštíhlujúcich ošetrení kontúr tela
Inštitút Guinot počas výskumu efektívnych metód boja proti celulitíde vyvinul na princípe Hydradermie Lift ošetrenia vysoko účinný prístroj TechniSpa. Revolučnou masírovaciou technikou sa vykonávajú tri rôzne zoštíhlovacie procesy, doplňované aktívnymi zložkami bylinných výťažkov, ktoré znásobujú účinnosť celého proticelulitídneho ošetrenia. Špeciálne tvarovaná hlavica presne kopíruje masážne ťahy kozmetičky a dokonale sa prispôsobí krivkám Vášho tela. Už po prvom ošetrení sú výsledky viditeľné: pomarančová koža sa zmierni, pokožka sa vyhladí, tvar tela bude pevnejší a tonizovanejší.

ZOŠTÍHĽUJÚCE OŠETRENIE NA ODBÚRANIE CELULITÍDY

Contouring lonizing Serum – Redukčné ionizačné sérum
Aktívne zložky:

  • BROMELAINE preniká cez spojivové tkanivo vytvorené okolo zhlukov tukových buniek a napomáha prenikaniu aktívnych zložiek
  • KOFEÍN spaľuje a eliminuje tuk, bojuje proti vstrebávaniu tukov
  • CELLULYSIUM stimuluje a spúšťa zvýšenú lipolýzu, zmenšuje tukové zásoby
  • VÝŤAŽOK Z PAGAŠTANU stimuluje krvný obeh a odplavovanie tukova škodlivín.

Tajomstvo procedúry

ROZDRVENIE CELULITÍDY – ÚTOK NA TUKOVĚ BUNKY
Masírovacia hlava vykonáva upokojujúcu hĺbkovú masáž, čím pokožku napne a zároveň ju vyhladí.

ODSTRÁNENIE CELULITÍDY – IONIZÁCIA
Gél používaný počas ošetrenia obsahuje koncentrát proticelulitídnych účinných látok a vďaka ionizácie sa lepšie a hlbšie vstrebe do pokožky, kde na bunkovej úrovni odstraňuje celulitídu.

DRENÁŽ – STIMULÁCIA
Valčeky masírovacej hlavy spôsobujú jemné sťahy svalov, ktoré podporia vyplavenie toxínov a rozklad tukových zásob, zároveň spevňujú tkanivá, stimulujú krvný obeh. Výsledkom je pevnejší a tonizovaný tvar tela.

OBJEDNÁTE SA NA ČÍSLE 0904 572 278